The Rock Hotel

Gibraltar, Gibraltar Flagget til Gibraltar

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Gibraltar (GIB): 8.6 km

Om hotellet

Dersom du velger The Rock Hotel når du skal til Gibraltar bor du i nærheten av strand og bare 5 minutter unna Casemates plass og Ibrahim-Al-Ibrahim Mosque med bil. Dette hotellet ligger 1,6 mi (2,5 km) unna St Michaels hule og 1,7 mi (2,7 km) unna Europa Point fyr. Føl deg som hjemme i et av de 97 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Gibraltar Botanic Gardens - 0,4 km
Trafalgar kirkegård - 0,6 km
Klosteret - 0,9 km
Den hellige treenighets katedral - 1 km
Gibraltar Squash Club - 1,1 km
Queensway Quay - 1,1 km
Commonwealth Park - 1,1 km
Rosia Bay - 1,3 km
Pillars of Hercules - 1,3 km
Gibraltar War Memorial - 1,4 km
100-Ton Battery - 1,4 km
Camp Bay - 1,5 km
Casemates plass - 1,6 km
World War II Tunnels - 1,6 km
Ærestårnet - 1,6 km

Den foretrukne flyplassen for The Rock Hotel er Gibraltar (GIB) - 5,5 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Du tilbys blant annet et sesongbasert utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet i kolonialstil har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og frisørsalong. Smak på internasjonale retter på Alfred's Restaurant, en restaurant hvor du kan spise utendørs med utsikt over havet. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice (døgnet rundt). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: GBP 3.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. GBP 17.95 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 26 GBP (tur-retur)
  • Avgift for ekstraseng: 100.0 GBP per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
  • Byggeaktiviteter foregår ved en nabobygning, og det kan forekomme støy fra byggearbeidet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...