Aqua Hotel Silhouette & Spa - Adults only
Malgrat de Mar,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Voksenhotell
- Barneklubb
- Avstånd strand: 250 m
- Flyplass Barcelona (BCN): 80.9 km (59 mins)
- Helsestudio
- Innendørs basseng
- Heis
- Utendørs basseng
- Restaurant
- Spa
- WiFi
- Parkering
- Air Condition
- Bar
- Bassengbar
Om hotellet
Har du AQUA Hotel Silhouette & Spa - Adults Only i Malgrat de Mar som overnattingssted, er du nær konferansesenteret og kun 5 minutters gange fra Santa Susanna strand og 6 minutter unna L'Astillero Beach til fots. Dette hotellet med miljøsertifisering ligger 15 mi (24,2 km) unna Tossa de Mar-stranden og 0,6 mi (0,9 km) unna Parc Francesc Macia.
Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 3 utendørsbassenger, et døgnåpent helsestudio og en badstue. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal.
Føl deg som hjemme i et av de 301 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, designertoalettartikler og hårføner (på forespørsel).
Dette hotellet tilbyr priser som inkluderer alt. Mat og drikke på overnattingsstedets spisesteder er inkludert i disse prisene. Det kan hende du må betale et tillegg på visse spisesteder, for spesielle middager og retter, for visse typer drikke og for andre fasiliteter.
Ta deg noe å spise i dette hotellets restaurant ved bassenget, som har utsikt over hagen. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.