Hotel Adler

Riccione, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar

Om hotellet

Når du har Hotel Adler i Rimini som overnattingssted, bor du ved sjøen, kun 2 minutter å kjøre fra Rimini strand og 9 minutter fra Viale Ceccarini. Dette hotellet ligger 5,8 mi (9,3 km) unna Fiera di Rimini og 8 mi (12,9 km) unna Misano World Circuit Marco Simoncelli. Føl deg som hjemme i et av de 30 aircondition-avkjølte gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har skrivebord og vifte, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Fiabilandia - 0,6 km
Spiaggia libera - 1,2 km
Rimini strand - 1,7 km
Rimini Terme - 2 km
Viale Regina Elena - 2 km
Go-kart Pista Miramare - 2,4 km
Centro Congressi SGR - 2,4 km
Le Befane Centro Commerciale - 2,6 km
Ospedale Infermi - 2,6 km
Stabilimento balneare Dario - 2,9 km
Beach Village vannpark - 3,2 km
Riccione Beach - 3,2 km
105 Stadium - 3,4 km
Tribunale di Rimini - 3,7 km
Piazza Marvelli - 3,7 km

Nærmeste store flyplass er Rimini (RMI-Federico Fellini internasjonale flyplass) - 2,4 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og frisørsalong. Dette hotellet har i tillegg tur-/billettassistanse og vestibyle. På Hotel Adler kan du spise et bedre måltid i restauranten. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 09.30.

Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.50 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for sen innsjekking
  • Avgift for airconditioning: EUR 5.00 per dag
  • Avgift for barneseng (babyseng): 10.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inklusive barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller myndighetsutstedt ID med bilde .
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...