Hummeren Hotel
Stavanger,
Norge
Fasiliteter
- Flyplass Stavanger (SVG): 9.5 km
Om hotellet
I Sola ligger Hummeren Hotel plassert ved havet og mindre enn en 10 minutters kjøretur fra Fjord Line fergeterminal og Galleri Carrie. Dette hotellet ved stranden ligger 5,5 mi (8,8 km) unna Vistestranden og 5,8 mi (9,3 km) unna Møllebukta. Føl deg som hjemme i et av de 30 aircondition-avkjølte gjesterommene. Sengen har overmadrass, dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Fjord Line fergeterminal - 5,6 km
Galleri Carrie - 8,5 km
Vistestranden - 8,8 km
Møllebukta - 9,3 km
Sverd i fjell - 9,5 km
Sverd i fjell - 9,5 km
Sola strand - 9,7 km
Amfi Madla - 9,9 km
DNB Arena - 10,4 km
IJernaldergården - 11 km
Stavanger idrettshall - 11 km
Stavanger Forum - 11,1 km
Rægestranden - 11,1 km
Rogaland kunstmuseum - 11,3 km
Universitetet i Stavanger - 11,6 km
Den foretrukne flyplassen for Hummeren Hotel er Stavanger (SVG-Sola) - 9,3 km
Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som en badstue og sykkelutleie. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Overnattingsstedet er stengt mellom 1. juni og 31. juli.- Kjæledyravgift: NOK 400 per overnattingsenhet, per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for ekstraseng: 400.0 NOK per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
